Rize Gay Sohbet

Rize Gay Sohbet

Türkiye’de gay olmak ve yaşamak zor iken, Rize gibi daha tutucu bir şehirde gay olmak inanın bana dahada zor. Erkeklerden hoşlandığımı fark ettiğimde bu durumu aileme ve çevreme nasıl anlatabilirim olmuştu tek derdim. Taki bu gay sitesi ile tanışana kadar. En azından kendim gibi Rizeli gaylarla tanışmak adına bir başlangıç olmuştu benim için. Rize’de gay sohbet yapabileceğim bir mekan ya da tanıdığım elbette yoktu. Öncelikle kendime çevre edinmek ve Gay olduğunu yeni fark etmiş Rize’den gay arkadaşlar ile tanışmam gerekiyordu. Tabi bunu yapabileceğim en iyi yer sanal alemdi.
Rize gay sohbet sitesi ile tanışmam bu şekilde oldu. Rize’den bir çok gay arkadaşla tanıştım. Fikir alışverişinde bulundum. Onların yaşadıklarından ve deneyimlerinden faydalandım. Gaylık nedir ve gay olmanın zorlukları, Rize’de gay olmak gibi bir çok konuda bana çok yardımcı oldular. Artık hayat bana zor gelmiyor eskisi gibi.
Gay olmak utanılacak bir durum değil, bir tercih ve yaşam biçimidir artık benim gözümde. Eminim başka şehirlerde benimle aynı durumda olan çok insan vardır. Başka şehirlerde yaşayan gaylar olsun,  yada dünyanın herhangi bir yerinde yaşayan gaylar olsun hiç önemli değil.
Hiç biriniz yalnız değilsiniz. Bizim gibi düşünen, bizim gibi yaşamak isteyen herkese cesaret vermesi adına yazdım bütün bunları. Türkiye’de gay olarak yaşamak zor olsa da önemli olan cesaretini kaybetmemek ve kendini insanlara kabul ettirebilmekti.

Etiketler: 560 Kere Okunma 02 Şub 2017

Benzer Yazılar

Yalova Gay Sohbet

Yalova Gay Sohbet

01 Mar 2017
Şanlıurfa Gay Sohbet

Şanlıurfa Gay Sohbet

28 Şub 2017
Kilis Gay Sohbet

Kilis Gay Sohbet

26 Şub 2017
Osmaniye Gay Sohbet

Osmaniye Gay Sohbet

26 Şub 2017

Yorumlar

Yorumlar(3)
  • erkek
   erkek 26 Mayıs 2017

   slm.52 yasim aktifim parlak arkafaslarla tanismak isterim

  • Murat
   Murat 1 Temmuz 2017

   MRB BEN RIZE MERKEZDEN HERSEKILDE ISTEKLERINE UYACAGIM 18 24 YAŞ ARASI GENÇLER LUTFEN MSJ ATIN GORUSELIM

  • Murat
   Murat 1 Temmuz 2017

   MRB BEN RIZE MERKEZDEN HERSEKILDE ISTEKLERINE UYACAGIM 18 24 YAŞ ARASI GENÇLER LUTFEN MSJ ATIN GORUSELIM burdan arayın lutfen gençler arasın


Sen de Yorumla!